Последние статьи

 • CreditBox 20000 грн. під 0,01% новий МФО Україна

       CreditBox - це  онлайн кредит на банківську карту. Без черг і принижень. Не варто просити гроші, їх можна просто отримати в Creditbox. Проста подача заявки, без довідки про доходи і без застави. Новим клієнтам перший кредит під 0,01% до 30 днів!

  CreditBox огляд МФО

  //s3.amazonaws.com/salesdoubler/banner_creatives/banners/72399/original.jpg?1609246327

       Переваги МФО CreditBox:

  1. Своєчасна виплата за виданий кредит
  2. Новий сервіс, який цікавий цільової аудиторії
  3. Актуальний продукт - все онлайн, ніяких відвідувань банку
  4. Високоякісний пророблений дизайн і інтерфейси сервісу
  Подробнее
 • Sportbank - огляд експерта або як отримати на спорт кредитну карту до 100000 грн

  SPORTBANK - гроші прямо зараз

  //s3.amazonaws.com/salesdoubler/banner_creatives/banners/71952/original.png?1605533004

      SportBank (СпортБанк) Україна - це інноваційне рішення для сучасних людей, які хочуть легко управляти своїми фінансами і завжди мати банк під рукою. Це новий проект компаній Dyvotech і N1.

      Це сучасний мобільний банк, де немає необхідності відвідуваті відділення та заповнювати Величезну Кількість непотрібних ПАПЕРІВ. Це високотехнологічний банківський продукт, який допомагає вести активний спосіб життя і в той же час контролювати свої фінанси просто, вигідно та швидко.

      Всі Дії з вашими Власними коштами зрозумілі будь-якому клієнту,  доступні у Додатку, який  встановлюється на смартфон.

      Sport Bank (Спорт Банк) надає кешбек 10% від придбання товарів в категорії спорт та здорове харчування. Даний банк розробляє спільні проекти зі спортивними клубами, виробниками спортивного інвентарю або здорового харчування, магазинами спортивного одягу.

       SportBank (СпортБанк) створено для тих українців, які ведуть здоровий спосіб життя та зроболять найбільшу пропозіцію самє для цієї категорії населення. Команда банку розділяє захопленість спортом та здоровим спосібом життя та буде підтримувати розвиток спорту, як на аматорському, так й на професійному рівні.

  Подробнее
 • О-credit МФО з шаленими знижками на перший кредит

       О-credit - мікрофінансових організація, що спеціалізується на видачі невеликих кредитів на нетривалий час. Сервіс зручний і зрозумілий для кожного, прихованих платежів і комісій немає. Компанія працює на благо своїх клієнтів і до кожного застосовує індивідуальний підхід, дозволяючи самостійно вибрати потрібний розмір майбутньої позики.      Конкурентні переваги та особливості О-credit

  1. Можливість отримати за 5 хвилин - подайте заявку в Інтернеті та отримайте інформацію на карті всього за кілька хвилин
  2. Просто оформлення - ніяких додаткових документів, залів та перевірки доходів
  3. O-кредитний кредит клієнтів з 18 до 65 років
  4. Оформити кредит онлайн можна на 7, 14 або 30 днів з можливістю пролонгації
  5. Сервісна компанія O-Credit працює цілодобово, без вихідних та святкових днів.
  Подробнее
 • Ocean Credit - великі кредити онлайн без зайвих бар'єрів

       «Ocean Credit» - це сервіс онлайн-кредитування, що дозволяє отримати фінансову допомогу в будь-який час доби. Основним напрямком роботи компанії можна вважати оперативну видачу довгострокових кредитів віддалено, щоб вирішити найрізноманітніші фінансові проблеми.
       Ocean Credit дозволяє розширити можливості потреби у грошах населення. Якщо вам терміново потрібна фінансова допомога, а зібрати велику кількість документів немає часу, то на допомогу прийде онлайн-сервіс Ocean Credit, так як видає великі кредити протягом 60 хвилин. Тут все просто, зручно і зрозуміло.

  Подробнее
 • Преимущества получения кредита или онлайн займа

  Кредит в банке

      Хотя сейчас в Украине и большое количество банковских учреждений - это вовсе не означает, что каждый из банков готов выдать клиенту необходимую сумму. Сотруднику банка для принятия решения требуется значительное количество Ваших документов, как личного характера (паспорт, идентификационный код), так и бумаг, подтверждающих Ваше владение любым имуществом. Кроме того, даже после получения всех Ваших документов, работнику банка нужно много времени на их изучение, а также других проверок Вашей платежеспособности через определенные каналы. Из плюсов можно выделить возможность получения большой суммы денег, понятно только в случае положительного решения.

  Подробнее

Последние статьи

Популярные