Види кредиту для виробництва: юридичні особи та ФОП підприємців

Кредит  для ФОП та підприємців

    Підприємницька діяльність багато в чому навіть більше, ніж населення потребує постійного поповнення грошових коштів. Оскільки за рахунок власних доходів не завжди можна вчасно оплатити запланований або незапланованих витрата, то для ФОП (підприємців) і юридичних осіб існують свої особливі види кредитування.     У кредитуванні бізнесу кожен вид кредиту спрямований на вирішення конкретного завдання.

Акредитив

     Акредитивом називають спеціальний рахунок в банку, на якому зарезервована деяка грошова сума, з якої можна оплачувати товари або послуги. Фактично це «кредитна карта» для бізнесу. Банк, який відкрив для підприємця акредитив, зобов'язаний оплачувати рахунки, переказувати кошти або передавати повноваження на це іншому банку за дорученням особи, яка відкрила рахунок.


Види акредитива:

 1.  Покритий

 2.  Непокритий

 3.  Депонований

 4.  Гарантований

 5.  Відкличний

 6.  Безвідкличної

 7.  Підтверджений

 8.  Непідтверджений

Банківська гарантія

     Банківська гарантія діє в такий спосіб:
Банк (рідше - страхова організація) письмово зобов'язується на прохання якогось особи (принципал) виплатити грошові кошти кредитору цієї особи (бенефіціару). Бенефіціар подає письмову вимогу про сплату. Суть гарантії в тому, що вона забезпечує виконання зобов'язань принципала перед кредитором. У свою чергу, за видачу банківської гарантії принципал сплачує банку (гаранту) винагороду.

Кредит

     Кредит для ФОП і юридичних осіб є видачу коштів позичальнику під відсоток на встановлений період.

Кредитна лінія

    Вид кредитування на основі договору, в якому зазначено ліміт (межа) за розміром позики і за розміром можливої ??заборгованості по його виплаті. Таким чином, кредитна лінія дозволяє клієнту банку використовувати позикові кошти при дотриманні хоча б однієї з умов користуватися позиковими коштами для ведення бізнесу:

    Розмір витрачених з рахунку коштів не перевищує ліміт, зазначений в договорі;
    Сума одноразової заборгованості не більше, ніж певний ліміт по заборгованості.

Лізинг

     Лізинг - це вид інвестування, який поєднує в собі оренду (майна) і кредит, де крім банку і позичальника є третя особа - лізингова компанія. Дана компанія викуповує майно і передає одержувачу. Одержувач (підприємець або юридична особа) щомісяця виплачує певну суму, яка є платежем за оренду і платежем за кредит протягом певного терміну. Коли термін закінчується, дане майно може бути викуплено за залишковою вартістю.

Овердрафт

    Овердрафт для юридичних осіб - форма кредитування необхідна, коли клієнт тримає в банку розрахунковий рахунок, проте його витрата перевищує залишок на рахунку. В таких умовах можна заздалегідь укласти з банком договір овердрафту, де будуть визначені сума кредиту і терміни його виплати.

     Укладення договору овердрафту може супроводжувати відкриття рахунку спочатку. Поки позикові кошти безпосередньо не знадобляться держателю рахунки, договір не буде вважатися набрав чинності. Процес початку дії кредиту-овердрафту починається з моменту, коли банк оплатив рахунки підприємства, при недостатньому баланс рахунку - тобто надав власні кошти.

Факторинг

     Кредит, при якому товари і послуги надаються підприємствам з відстрочкою платежу і без застави. Тобто, підприємство чи підприємець купують товари за позикові кошти, отримані від банку, і перепродує їх покупцеві (як правило, мова йде про іншому підприємстві або ФОП). Покупець має відстрочку по оплаті наданих товарів (або послуг через посередництво). При цьому виплачувати борг банку буде покупець товару.    Таким чином, кредитування юридичних осіб та ФОП має досить різноманітні види і форми, призначені для безперебійної роботи підприємств, підприємств, що неможливо без своєчасно вливання додаткових коштів, незалежно від наявності виручки в конкретний момент. Отже, на сьогоднішній день ми рекомендуємо використовувати онлайн сервіс кредитування Бізнеспозика і ось чому :

       Конкурентні переваги і особливості Бізнеспозики:

      + сегмент від 18 до 65 років.- це підприємці / ФОПи або просто люди, які мають свою справу, навіть без офіційного оформлення також кредитує і фізичних осіб, якщо вони проходять автоматичний скоринг;
       + простий інтерфейс;
       + швидка обробка заявок;   
       + кредит новому користувачеві в 2 рази дешевше;
       + термін кредиту фіксований, погашення рівними частинами раз на тиждень;
       + скан тільки паспорту (або вид на проживання) та ідентифікаційного коду;
       + кредит на 8 або 16 тижнів до 100 тис грн. та багато іншого.

Оформи кредит для підприємців України зараз

     А як у вас справи з цим питанням, давайте обговорювати в коментарях які труднощі у вас виникають і як ви вирішуєте питання з кредитами для підприємців.Если Вас не заинтересовала предоставленная информация,то рекомендуем ознакомиться с другими предложениями:
Кредит до 100 тыс.грн. Cashberry возьми выгодный кредит под 0% на все случаи жизни Ccloan возьми выгодный кредит под 0% на все случаи жизни
 • Ирина

  Я не предриниматель, но регулярно беру займы онлайн на выгодных условиях и в лучших МФО, скажите где посмотреть полный рейтинг или каталог таких организаций?

 • Дикий Лось

  А что мне делать, ежели я на заработках в Польше, смогу я получить поддержку как предприниматель?

 • Марина

  Хоть на финрынке Украины много всяких предложений, однако не везде можно так быстро получить апрув и оформить кредит в таком полном объёме и без справок, кроме того мне нравится позиция этой компании, лояльные условия и акционные предложения

 • Mr.Credo Забанен

  68% украинских предпринимателей боятся постоянных финансовых обязательств, но при этом своей основной мотивацией для создания бизнеса считают финансовую обеспеченность (78%) и независимость от работодателя (65%)

 • Костян

  Похоже, что предприниматели теперь смогут тратить кредитные средства на покупку земельных участков как отдельно, так и вместе с нежилой недвижимостью.

 • Олеся Приходько

  Прочитала эту статью, получила и ликбез и сразу дельный совет, спасибо, главное вовремя, у знакомых денег нет, с банками всё долго и сложно, а тут за 20 минут решила свою финансовую проблему, клас!

 • Антон

  Что вы хотите, 21-й век, можно вообще не арендовать офис и держать людей, всё делается из дому, удалёнка процветает, еду на дом возят, заказы делают через интернетмагазины, теперь и в банки ходить не надо, всё с компа через инет можно оформить

 • Катя Великая

  Прикольно, не знала что такое ещё и такое существует, почитала отзывы больше в +

 • Олександр, Львів, 32 роки

  Олігархи почнуть працювати за новими правилами відкритого ринку без монополізму, в іншому разі буде зроблено інші спроби домогтися цього.
  В.З: «Ми запропонували нормальні правила: монополістів більше не має бути в Україні, у нас повинен бути відкритий ринок. Я впевнений, що вони нас почують. А якщо не почують, то доведеться інші спроби знайти, як із ними говорити»,

 • Наташа, Житомир

  С таким отношением государства к частникам остаётся одно - пальцы в рот, да весёлый свист ))), оформила 35 тыс без проблем под своё ЧП, материала закуплю для пошива, продажи подупали, буду расширять свою сферу, за месяц думаю удвоить сумму дохода, Спасибо за подсказку

 • Olga

  а мені і мільйона мало буде, хто готовий спонсорувати пишіть)

 • Вадик, Херсон

  Да что такое на сегодня 50 - 100 кусков гривасей, вот в зелёных это другое дело, хотя для малого бизнеса пойди возьми в банке без справок, и этого хер дадут, но в нужное время, конечно да, в помощь будет, оформил заказ до 50 тис. пока

 • Анатолій

  Дякую за дуже цікаву пропозицію, актуально як ніколи

 • Оксана, Киев

  Давно пользуюсь услугами подобных организаций и Бизнеспозикой в том числе, одна из лучших в своём класе, очень часто выручали на выгодных условиях, особенно этой весной, когда налоговая разошлась не на шутку

 • Дмитро

  Дякую за підказку, зараз з банками туго, сподіваюсь, що хоч тут можна буде щось вирішити

Похожие статьи

Последние статьи

Популярные