Який автокредит для бізнесу та юридичних осіб найкращий

    Автокредит для юридичних осіб вигідний, так як процес оформлення угоди не займає багато часу, а знайти установа, що надають такі послуги, неважко. ТОВ можуть розраховувати на особливу програму кредитування, знижку, занижену процентну ставку і відстрочку платежу. Купівля транспортного засобу в кредит дозволяє організації розширити сферу своєї діяльності.

Особливості автокредитування юросіб

    Автокредит юридичним особам надається на дещо інших умовах, ніж фізичним. Відмінність в наступному: Вартість позики. Сума позики для ТОВ вище споживчих та автокредитів до 30-40% у зв'язку зі значно більшим доходом. Розстрочка. Фізичним особам потрібно виплатити гроші за 5 років, не більше. Для юридичних осіб термін погашення заборгованості індивідуальний і становить в середньому 7-10 років. Процентна ставка. Рівень доходів у організацій вище, ніж у фізичних осіб. Тому вони здатні оплатити повний обсяг кредиту. Вимоги до транспорту. Фізичним особам зазвичай потрібні легкові автомобілі, а юридичним потрібно вантажна спецтехніка, устаткування, комерційні авто.

Яку машину можна придбати

    Всі установи висувають різні вимоги до автомобіля, але є і загальні критерії: Новизна транспорту. Кредитори прихильні до свежевипущенной автомобілів. Марка і клас. Деякі організації співпрацюють з певними марками, але є й ті, для яких цей факт не важливий. Максимальна вартість.

Вимоги до позичальника

    Щоб взяти автокредит, ТОВ повинна отримувати стабільний прибуток і не мати боргів за іншими кредитами. Звертають увагу на репутацію і стаж підприємця. Велику суму маловідома організація може отримати, якщо за неї поручиться велика фірма. До позичальникові пред'являють такі вимоги: Власником ТОВ повинен бути громадянин Росії. Вік 25-65 років. Термін успішної діяльності не менше 6 місяців. Кредитна історія, не зіпсована випадками несплати і прострочення.

Список документов для получения одобрения по автокредиту

Необхідні документи

    Кредит на авто оформляється з використанням таких паперів: Засновницькі документи підприємства, на підставі яких ведеться діяльність. Бухгалтерські документи про доходи підприємства та рентабельності бізнесу. Свідоцтво про реєстрацію підприємства. Посвідчення особи всіх учасників бізнесу. Документальні відомості про заборгованості підприємства, якщо вони є. Ліцензійні документи на право ведення діяльності. Також можуть запросити інформацію про те, яку продукцію реалізує підприємство, чи є ТОВ орендарем майна.

Порядок оформлення кредиту

    Оформлення автокредиту для бізнесу складається з таких дій: Потрібно вибрати банк, що пропонує хороші умови, а також дізнатися, які умови він ставить перед позичальником. Зібрати документи. Вибрати транспортний засіб. Довести до відома банківських співробітників. Вони оцінять машину і повідомлять, чи відповідає вона умовам програми. Експерти банку вивчать документи, оцінять стійкість фірми і повідомлять рішення. У разі схвалення заявки складають договір застави на транспортний засіб. Далі вносять внесок, якщо він передбачений умовами. Якщо брати кредит без внеску, то потрібно бути готовим до високої процентної ставки і короткими термінами повернення кредиту. Якщо кредит оформляють з поручителем, то він повинен зібрати документи і надати їх банку. Оформити страховку автомобіля. В кінці підписують договір, відкривають рахунок для переказу грошей продавцю, купують машину і ставлять її на облік.

Плюси і мінуси автокредитування

    Плюсів у такого способу кредитування кілька: Можна купити відразу кілька машин. Процентні ставки невисокі. Не потрібно передавати банку власне майно, так як в заставі буде автомобіль. Але для зниження процентної ставки необхідно внести великий внесок і буде потрібно поручитель. Мінус і в тому, що процедура оформлення складна, доведеться кілька разів ходити в банк і зустрічатися з продавцем. Для отримання кредиту потрібно зібрати багато документів.

Комментариев нет.

Похожие статьи

Последние статьи

Популярные