Новости

 • Який автокредит для бізнесу та юридичних осіб найкращий

      Автокредит для юридичних осіб вигідний, так як процес оформлення угоди не займає багато часу, а знайти установа, що надають такі послуги, неважко. ТОВ можуть розраховувати на особливу програму кредитування, знижку, занижену процентну ставку і відстрочку платежу. Купівля транспортного засобу в кредит дозволяє організації розширити сферу своєї діяльності.

  Особливості автокредитування юросіб

      Автокредит юридичним особам надається на дещо інших умовах, ніж фізичним. Відмінність в наступному: Вартість позики. Сума позики для ТОВ вище споживчих та автокредитів до 30-40% у зв'язку зі значно більшим доходом. Розстрочка. Фізичним особам потрібно виплатити гроші за 5 років, не більше. Для юридичних осіб термін погашення заборгованості індивідуальний і становить в середньому 7-10 років. Процентна ставка. Рівень доходів у організацій вище, ніж у фізичних осіб. Тому вони здатні оплатити повний обсяг кредиту. Вимоги до транспорту. Фізичним особам зазвичай потрібні легкові автомобілі, а юридичним потрібно вантажна спецтехніка, устаткування, комерційні авто.

  Яку машину можна придбати

      Всі установи висувають різні вимоги до автомобіля, але є і загальні критерії: Новизна транспорту. Кредитори прихильні до свежевипущенной автомобілів. Марка і клас. Деякі організації співпрацюють з певними марками, але є й ті, для яких цей факт не важливий. Максимальна вартість.

  Вимоги до позичальника

      Щоб взяти автокредит, ТОВ повинна отримувати стабільний прибуток і не мати боргів за іншими кредитами. Звертають увагу на репутацію і стаж підприємця. Велику суму маловідома організація може отримати, якщо за неї поручиться велика фірма. До позичальникові пред'являють такі вимоги: Власником ТОВ повинен бути громадянин Росії. Вік 25-65 років. Термін успішної діяльності не менше 6 місяців. Кредитна історія, не зіпсована випадками несплати і прострочення.

  Список документов для получения одобрения по автокредиту

  Необхідні документи

      Кредит на авто оформляється з використанням таких паперів: Засновницькі документи підприємства, на підставі яких ведеться діяльність. Бухгалтерські документи про доходи підприємства та рентабельності бізнесу. Свідоцтво про реєстрацію підприємства. Посвідчення особи всіх учасників бізнесу. Документальні відомості про заборгованості підприємства, якщо вони є. Ліцензійні документи на право ведення діяльності. Також можуть запросити інформацію про те, яку продукцію реалізує підприємство, чи є ТОВ орендарем майна.

  Порядок оформлення кредиту

      Оформлення автокредиту для бізнесу складається з таких дій: Потрібно вибрати банк, що пропонує хороші умови, а також дізнатися, які умови він ставить перед позичальником. Зібрати документи. Вибрати транспортний засіб. Довести до відома банківських співробітників. Вони оцінять машину і повідомлять, чи відповідає вона умовам програми. Експерти банку вивчать документи, оцінять стійкість фірми і повідомлять рішення. У разі схвалення заявки складають договір застави на транспортний засіб. Далі вносять внесок, якщо він передбачений умовами. Якщо брати кредит без внеску, то потрібно бути готовим до високої процентної ставки і короткими термінами повернення кредиту. Якщо кредит оформляють з поручителем, то він повинен зібрати документи і надати їх банку. Оформити страховку автомобіля. В кінці підписують договір, відкривають рахунок для переказу грошей продавцю, купують машину і ставлять її на облік.

  Плюси і мінуси автокредитування

      Плюсів у такого способу кредитування кілька: Можна купити відразу кілька машин. Процентні ставки невисокі. Не потрібно передавати банку власне майно, так як в заставі буде автомобіль. Але для зниження процентної ставки необхідно внести великий внесок і буде потрібно поручитель. Мінус і в тому, що процедура оформлення складна, доведеться кілька разів ходити в банк і зустрічатися з продавцем. Для отримання кредиту потрібно зібрати багато документів.

  Подробнее
 • Мінімальна пенсія в Україні в 2019

      Пенсія для людей – довгоочікуваний відпочинок після багаторічної роботи. Нарешті можна присвятити себе своїм хобі, або ж просто безтурботно відпочивати на дачі, в селі, няньчитися з онуками і робити все, що захочеться. Але питання з фінансами все одно залишається актуальним, адже жити на щось треба. У цій статті сайт Dinero.ua допоможе розібратися, коли можна вийти на пенсію і яка мінімальна пенсія в Україні в 2019 році.

  Яка мінімальна пенсія в Україні в 2019?

  Коли можна виходити на пенсію?

      Зовсім нещодавно в Україні почали реалізовувати зміни в пенсійній системі. З формальної точки зору вік виходу на заслужений відпочинок для чоловіків залишився колишнім – рівно 60 років. Але зміни торкнулися трудового стажу. Так, щоб вийти на пенсію у 2019 році в 60 років, необхідно мати за плечима 26 років трудового стажу. У 2028 році для того, щоб отримати пенсію в 60-річному віці, вам потрібно мати вже 35 років трудового стажу. Під час перехідного періоду до 2028 року розмір необхідного стажу для пенсії в Україні буде щорічно збільшуватися на одиницю. Вийти на пенсію чоловікам можна буде і в 63 роки. У 2019 для цього необхідно мати стаж від 16 років. У 2028 році для виходу на заслужений відпочинок потрібно буде відпрацювати 25-35 років.
      Якщо ж ви маєте трудовий стаж 15 років, то вихід на пенсію як в 2019, так і після 2028 року можливий по досягненню 65-річного віку. Все це відноситься до чоловіків.
  Що стосується жінок, то до них змінене законодавство виявилося більш лояльним. Так, максимальний вік виходу на пенсію тут обмежується 60 роками. Інформація про пенсійний вік в Україні для жінок представлена нижче:

  2019 рік

  59 років

  2020 рік

  59.5 років

  2021 рік

  60 років


      Трудовий стаж, необхідний для виходу на пенсію для жінок, також буде збільшуватися. Пенсійний вік жінок в Україні після 2021 року зупиниться на позначці в 60 років, подальші збільшення поки не плануються.
      У трудовому стажі, крім безпосередньо роботи, буде також враховуватися термін служби в армії, в тому числі й радянської. Також пару років стажу можна додати завдяки декретній відпустці, навчанню на бюджетній формі на стаціонарі, в аспірантурі або магістратурі. Відпустка по догляду за дитиною до моменту введення єдиних соціальних внесків теж дозволить отримати додатковий стаж.
      Хоч пенсійна реформа і змушує людей працювати на кілька років більше, деякі пільги все одно залишилися. Так, розраховувати на достроковий вихід на пенсію можуть такі категорії громадян:

  • Батьки, які виховують більше 5 дітей або дитину, яка має інвалідність. Для жінок є можливість вийти на заслужений відпочинок у віці 50 років, проте необхідно мати за плечима стаж в 15 років. Чоловік же може отримати право на пенсію у віці 55 років за наявності 20-річного стажу.
  • Військові. За військовослужбовцями збережена пільга, згідно з якою на пенсію можна розраховувати після 25 років служби. На ту ж саму привілегію можуть розраховувати співробітники МВС і МНС.
  • Шахтарі. Люди, що працюють в небезпечних для здоров'я і життя умовах, можуть вийти на пенсію після 25 років трудового стажу. Окрім шахтарів, достроково вийти на пенсію можуть представники професій зі списків 1 та 2.
  • Учасники бойових дій. До цієї групи належать, наприклад, люди, що служили в Афганістані за часів СРСР. Вони можуть вийти на пенсію у віці 55 років, проте потрібно мати 25-річний трудовий стаж.

  Розмір пенсії

      Окрім питання про вік виходу на пенсію, людей не менше цікавить і фінансова складова. Так, розмір мінімальної пенсії в 2019 році становить тисяча п'ятсот шістьдесят чотири гривні. Вона була збільшена 1 липня 2019 року на 67 гривень. Стаж 15 років гарантує мінімальний розмір пенсії, а за кожен рік понад цього стажу людина буде отримувати надбавку. Вийти на пенсію після реформи, маючи такий стаж, можна буде тільки в віці 65 років. Мінімальна пенсія також була переглянута і для деяких категорій громадян. Так, тепер шахтарі на пенсії будуть отримувати мінімум 4356 гривень. Зміни торкнулися і пенсіонерів, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. 1 категорія "чорнобильців" отримає надбавку в 400 гривень, друга – в 357, а мінімальна пенсія 3 категорії постраждалих збільшиться на 315 гривень.

  Розраховується сума пенсії за спеціальною формою:

       Пенсія = Розмір середньої ЗП по країні * Індивідуальний коефіцієнт ЗП * коефіцієнт трудового стажу
       Середня ЗП береться за 3 роки до того, як людина виходить на пенсію. Індивідуальний коефіцієнт розраховується як відношення доходу людини до середньої заробітної плати, з якої сплачувалися внески в ПФ. Коефіцієнт стажу – тривалість робочого стажу на одиницю оцінки одного року стажу.

       Якщо ж людина досягла пенсійного віку, але не має необхідного стажу для нарахування пенсії, то вона може розраховувати на допомогу від держави. Соціальна пенсія в Україні визначається індивідуально. Основний фактор для її розрахунку – доходи членів сім'ї пенсіонера. Чим вони менші, тим на більшу соціальну пенсію може розраховувати людина.
  Якщо ж не вистачає буквально пари років до мінімального стажу, то їх можна докупити. Вартість – 16896 гривень за рік стажу.

  В Украине отменили минимальный пенсионный возраст: что это значит для жителей страны

  Висновки

       Як бачите, пенсійна система зазнала деяких змін. Тепер людям доведеться працювати ще кілька років, щоб отримати можливість піти на заслужений відпочинок. Мінімальна пенсія, хоч і на трохи, але все ж збільшується.

  Подробнее
 • Українські фрукти і овочі знову пустили в ЄС

     Україні дозволили відновити експорт деяких овочів і фруктів в країни Європейського союзу. Про це повідомляється на офіційному сайті Госпотребслужби країни. «Україна включена до переліку країн, які можуть експортувати в ЄС ряд свіжих фруктів і овочів», - сказано в заяві відомства.
      Відзначається, що українські фермери зможуть постачати в ЄС томати, баклажан, яблука, груші та сливи. Нагадаємо, що Україна втратила право на експорт сільськогосподарської продукції в Євросоюз з 1 вересня поточного року. Це було пов'язано з директивою Брюсселя від 21 березня, яка ставила завдання захистити європейські країни від шкідників.
      Згідно з документом, держави, які не входять до Євросоюзу, повинні офіційно заявити про відсутність випадків виявлення карантинних організмів. Київ підтвердив, що українська продукція є безпечною.

  Подробнее
 • Украина вернула МВФ все кредиты за 2014 год

      Напомним, всего по программе пятилетней давности Украина получила $4,6 млрд от международных кредиторов. Не завершив программу 2014 года, в следующем, 2015 году МВФ и Киев заключили программу расширенного финансирования EFF (Extended Fund Facility) на $17,5 млрд.

      Киев рассчитался с Международным валютным фондом (МВФ) по всем кредитам в рамках программы stand-by, которая была начата в 2014 году. Об этом агентству сообщил Национальный банк Украины, передает УНИАН. Последние платежи составили $156 млн.

      Программа поддержки украинской экономики stand-by была запущена в 2014 году. Киев должен был получить $17,1 млрд в течение двух лет. Программа не была завершена: Украине перевели только $4,6 млрд.

  Коломойский призвал Зеленского отказаться от помощи МВФ или объявить дефолт

      В 2015 году Киев договорился с МВФ о программе расширенного финансирования (EFF) на $17,5 млрд. В 2015 году было проведено два транша — $5 млрд и $1,7 млрд. В 2016 и 2017 годах Украина получила по одному траншу по $1 млрд каждый. Эта программа также не была завершена, ее заменили на новую программу stand-by в конце 2018 года. Украине предоставили кредит на $3,9 млрд на 14 месяцев. $1,4 млрд были выданы сразу, а получение дальнейших средств зависело от выполнения условий МВФ.

  Подробнее
 • Микрокредиты онлайн: кабала или спасательный круг?

      Краткосрочные кредиты заняли уникальную нишу - решение срочных финансовых проблем тех украинцев, которые не имеют доступа к банковским сервисам. Согласно исследованию рынка микрокредитов, проведенному аналитиками сервиса сравнения кредитования , постоянными пользователями данных финансовых услуг является более 350 тысяч жителей Украины. К слову, средняя сумма кредита уже вплотную приближается 5 тысячам гривен. Фактически, микрофинансовые организации уже достаточно близки к вторжению на привычную вотчину банков, которые ранее не интересовались настолько незначительными (для банков) суммами займов.

  Зло или выгодное решение финансовых затруднений?

      Учитывая бурный рост официальных (и не очень) компаний, предлагающих микрозаймы, рынок является очень привлекательным с точки зрения ведения бизнеса. Если ранее, в онлайне займы предлагало пара десятков ключевых игроков, то сейчас их счет уже перевалил за полсотни. По утверждениям аналитиков сервиса микрозаймов онлайн, уже в этом году может начаться очищение рынка микрозаймов. Ведь большинство игроков входило на рынок не имея даже эффективных механизмов скоринга (оценки кредитоспособности заемщика). Фактически, большая часть нелегальных игроков рынка микрозаймов представляет из себя различных ФОПов, которые в погоне за длинной гривней готовы выдавать кредиты кому угодно перепродавая в дальнейшем невозвращенцев различным коллекторским компаниям, что не работает в пользу позитивного имиджа микрофинансовых кредитных организаций.

      Не добавляют позитива в пользу микрокредитов и высокие процентные ставки. Средняя процентная ставка по краткосрочным онлайн займам составляет около 2% в день. Вполне естественно, что далекие от финансовой дисциплины украинцы всегда готовы брать деньги в кредит не задумываясь о реальной стоимости денег. Входя в просрочку большинство заемщиков искренне недоумевают почему взяв определенное количество денег в долг необходимо выплатить сумму многократно превышающую сумму займа. Виной этому является то, что наши заемщики испытывают определенные надежды на то, что кредит можно будет не выплачивать и откровенно расстраиваются когда приходит ответственность за взятый займ. Дополнительный негатив формирует и активность коллекторских компаний, ведь большинство заемщиков входя в просрочку не ожидают того, что их будут активно осаждать, пытаясь принудить к выплате займа.

      Несмотря на все вышеперечисленные факторы именно краткосрочные кредиты заняли уникальную нишу - решение срочных финансовых проблем тех украинцев, которые не имеют доступа к банковским сервисам. Востребованность услуги подтверждает то, что темпы роста рынка “кредитов до зарплаты” составили более 30% в сравнении с 2019 годом и это еще не предел! Эксперты рынка ожидают аналогичный рост рынка и в 2020 году. В основном украинцы берут кредиты в следующих целях:

  • Покупка бытовой техники и персональной электроники, различные девайсы. Более 30% украинцев, являющихся потребителями микрозаймов берут их именно под эти цели.

  • Покупка лекарств, празднование торжественных дат и мероприятий, форс-мажорные ситуации.

  • Деньги в долг до зарплаты - в связи с высокой стоимостью коммунальных услуг и довольно низким уровнем заработка.

      Несмотря на негатив касающийся онлайн-кредитов, достаточно большое количество респондентов отмечает то, что им доступен только этот вид финансовых услуг. В связи с затруднительным финансовым состоянием, ряд украинцев может разрешать свои финансовые трудности исключительно с помощью онлайн кредитов. Некоторые финансовые компании, такие как онлайн сервис CashUp начали предоставлять специальные социальные кредиты (программа лояльности для постоянных клиентов), понизив процентную ставку в 5 раз до 0,4% в день. Еще одним положительным аспектом микрофинансовых сервисов является то, что это единственная возможность для заемщиков с плохой кредитной историей ее исправить.

  Подробнее

Последние статьи

Популярные