Последние статьи

 • Как получить кредит студенту в Украине?

      Одно из основных условий кредитования — финансовая стабильность и официальное трудоустройство кредитуемого лица. Студенты без работы практически не имеют шансов взять кредит. Но с некоторых пор банки стали более лояльны и предлагают свои услуги этой категории населения. Взять денежный кредит можно при соблюдении ряда условий. 

  Какие требования к заемщику?

      Чтобы получить кредит, студент должен отвечать некоторым требованиям. Перечень зависит от самого банка и включает:

  • стабильный доход — не обязательно работа, это может быть стипендия соответствующего уровня;

  • официальное трудоустройство;

  • минимальный возраст — 21 год, в некоторых банках 18 лет;

  • наличие подтвержденного документально имущества, которое может выступать залоговым;

  • возможность поручительства;

  • хорошая кредитная история.

  Подробнее
 • Альфа-Банк став схвалювати менше кредитів у 2019 році

      Головний керуючий директор Альфа-Банку Володимир Верхошінскій дав інтерв'ю Forbes. Він розповів про скорочення в банку, нової кредитної політики, цифровізації бізнесу і непотрібності екосистем.
      Верхошінскій звільнив з Альфа-Банку 3000 чоловік. Це було вимушеним заходом, так як POS - кредитування стало неприбутковим після введення ЦБ граничної ставки кредитування. Закриття цієї бізнес-лінії призвело до великих скорочень персоналу банку.
      Запорука успішної стратегії банку - знати своїх конкурентів і відстежувати тренди. У Альфа-Банку немає одного головного конкурента, він конкурує з групою з десяти динамічно розвиваються банків.
      Альфа-Банк вірить не в екосистему, а в технологічні цифрові взаємовигідні партнерства. За останній рік партнерами банку були більше 30 компаній, що працюють в таких сферах, як Фінтех, IT, ритейл і безпеку.
      Банк вирішив розвивати іпотеку, хоча ще рік тому не ставив перед собою такої мети. Замість створення іпотечної екосистеми Альфа-Банк залучив партнера - велику IT-компанію і запропонував на ринку «високотехнологічну іпотеку». У листопаді банк планує видати іпотечних кредитів на 15 млрд або навіть більше.
      Альфа-Банк веде прозору цінову політику без «дрібних шрифтів». Це банк для «просунутого міського населення», його ключовий сегмент - середній клас. Третина всіх покупок росіян в Європі відбувається за допомогою карт Альфа-Банку.
      Клієнт без смартфона - це не клієнт Альфа-Банку. Банк підтримує клієнтів в їх бажанні обходитися без паперів і активно працює над вдосконаленням свого мобільного додатка. Банк веде цифровизацию всього бізнесу, щоб навіть при фізичному спілкуванні між співробітниками і клієнтами в відділенні мінімізувати паперовий обіг.
      Верхошінскій захоплюється главою ВТБ Андрія Костіна і вважає його одним зі своїх вчителів. Іноді головний керуючий директор Альфа-Банку як і раніше звертається до нього за порадою. При цьому глава ВТБ ніяк не впливає на його рішення.
      Імовірність покупки ким-небудь нових держбанків, наприклад «Відкриття», вкрай мала. У банків не вистачить вільних коштів, щоб придбати такі великі банки з великим капіталом.
      Верхошінскій не згоден з оцінкою Fitch, яке назвало стратегію Альфа-Банку по швидкому зростанню незабезпеченого кредитування ризикованою. Він вважає, що для існуючої клієнтської бази банку кредитний портфель в розмірі 250 млрд - це занадто мало, тому банк йде по шляху подвоєння бізнесу. Крім того, ризикові моделі банку успішно працюють.
      Зростає не тільки кредитний портфель і клієнтська база банку, але і транзакційний портфель - річний приріст по ньому склав 20%. Число активних клієнтів банку зросла за рік більш ніж на 1 млн осіб.
      Кредитна політика банку близька до консервативної. Зараз Альфа-Банк схвалює менше 40% беззаставних кредитів на рік. Два роки тому банк схвалював більше 50% заявок. Зараз головним драйвером зростання для банку є іпотека, тобто забезпечений кредит.
      Рефінансування працює. Так банк отримує нового платоспроможного клієнта, а кредитне навантаження клієнта знижується. Глобальної проблеми нестачі якісних позичальників немає. Якість платоспроможності клієнтів і якість кредитного портфеля банків в середньому по системі знижуються «трохи».
      Банк не планує закривати своє представництво на Кіпрі в зв'язку з відкликанням паспортів у ряду росіян.

  Подробнее
 • Moneyveo постоянным клиентам скидка 90%

  Moneyveo  в 22:00 в стартуют счастливых 2 часа на повторные кредиты

      Друзья, Красавы рулят!  Сегодня мы снова дарим нашим постоянным клиентам скидку 90% на повторные кредиты! Имейте в виду: на все про все у вас будет только 2 часа – с 22:00 до 00:00.

  Для кого действуют «счастливые часы»?

       Для всех пользователей сервиса, которые хотя бы один раз получали деньги в moneyveo

  Основные правила

        Без промокода.
       Только с 22:00 до 00:00 11.09.2019.
       На любую доступную вам сумму будет действовать скидка 90%!     Чтобы получить кредит в счастливые часы, просто зайдите в свой Личный кабинет на moneyveo . Сниженная ставка отобразится на электронном калькуляторе автоматически. Вам останется только отправить заявку на кредит.
       Успейте получить деньги с невероятной выгодой – количество скидок ограничено.

  Подробнее
 • Який автокредит для бізнесу та юридичних осіб найкращий

      Автокредит для юридичних осіб вигідний, так як процес оформлення угоди не займає багато часу, а знайти установа, що надають такі послуги, неважко. ТОВ можуть розраховувати на особливу програму кредитування, знижку, занижену процентну ставку і відстрочку платежу. Купівля транспортного засобу в кредит дозволяє організації розширити сферу своєї діяльності.

  Особливості автокредитування юросіб

      Автокредит юридичним особам надається на дещо інших умовах, ніж фізичним. Відмінність в наступному: Вартість позики. Сума позики для ТОВ вище споживчих та автокредитів до 30-40% у зв'язку зі значно більшим доходом. Розстрочка. Фізичним особам потрібно виплатити гроші за 5 років, не більше. Для юридичних осіб термін погашення заборгованості індивідуальний і становить в середньому 7-10 років. Процентна ставка. Рівень доходів у організацій вище, ніж у фізичних осіб. Тому вони здатні оплатити повний обсяг кредиту. Вимоги до транспорту. Фізичним особам зазвичай потрібні легкові автомобілі, а юридичним потрібно вантажна спецтехніка, устаткування, комерційні авто.

  Яку машину можна придбати

      Всі установи висувають різні вимоги до автомобіля, але є і загальні критерії: Новизна транспорту. Кредитори прихильні до свежевипущенной автомобілів. Марка і клас. Деякі організації співпрацюють з певними марками, але є й ті, для яких цей факт не важливий. Максимальна вартість.

  Вимоги до позичальника

      Щоб взяти автокредит, ТОВ повинна отримувати стабільний прибуток і не мати боргів за іншими кредитами. Звертають увагу на репутацію і стаж підприємця. Велику суму маловідома організація може отримати, якщо за неї поручиться велика фірма. До позичальникові пред'являють такі вимоги: Власником ТОВ повинен бути громадянин Росії. Вік 25-65 років. Термін успішної діяльності не менше 6 місяців. Кредитна історія, не зіпсована випадками несплати і прострочення.

  Список документов для получения одобрения по автокредиту

  Необхідні документи

      Кредит на авто оформляється з використанням таких паперів: Засновницькі документи підприємства, на підставі яких ведеться діяльність. Бухгалтерські документи про доходи підприємства та рентабельності бізнесу. Свідоцтво про реєстрацію підприємства. Посвідчення особи всіх учасників бізнесу. Документальні відомості про заборгованості підприємства, якщо вони є. Ліцензійні документи на право ведення діяльності. Також можуть запросити інформацію про те, яку продукцію реалізує підприємство, чи є ТОВ орендарем майна.

  Порядок оформлення кредиту

      Оформлення автокредиту для бізнесу складається з таких дій: Потрібно вибрати банк, що пропонує хороші умови, а також дізнатися, які умови він ставить перед позичальником. Зібрати документи. Вибрати транспортний засіб. Довести до відома банківських співробітників. Вони оцінять машину і повідомлять, чи відповідає вона умовам програми. Експерти банку вивчать документи, оцінять стійкість фірми і повідомлять рішення. У разі схвалення заявки складають договір застави на транспортний засіб. Далі вносять внесок, якщо він передбачений умовами. Якщо брати кредит без внеску, то потрібно бути готовим до високої процентної ставки і короткими термінами повернення кредиту. Якщо кредит оформляють з поручителем, то він повинен зібрати документи і надати їх банку. Оформити страховку автомобіля. В кінці підписують договір, відкривають рахунок для переказу грошей продавцю, купують машину і ставлять її на облік.

  Плюси і мінуси автокредитування

      Плюсів у такого способу кредитування кілька: Можна купити відразу кілька машин. Процентні ставки невисокі. Не потрібно передавати банку власне майно, так як в заставі буде автомобіль. Але для зниження процентної ставки необхідно внести великий внесок і буде потрібно поручитель. Мінус і в тому, що процедура оформлення складна, доведеться кілька разів ходити в банк і зустрічатися з продавцем. Для отримання кредиту потрібно зібрати багато документів.

  Подробнее
 • Мінімальна пенсія в Україні в 2019

      Пенсія для людей – довгоочікуваний відпочинок після багаторічної роботи. Нарешті можна присвятити себе своїм хобі, або ж просто безтурботно відпочивати на дачі, в селі, няньчитися з онуками і робити все, що захочеться. Але питання з фінансами все одно залишається актуальним, адже жити на щось треба. У цій статті сайт Dinero.ua допоможе розібратися, коли можна вийти на пенсію і яка мінімальна пенсія в Україні в 2019 році.

  Яка мінімальна пенсія в Україні в 2019?

  Коли можна виходити на пенсію?

      Зовсім нещодавно в Україні почали реалізовувати зміни в пенсійній системі. З формальної точки зору вік виходу на заслужений відпочинок для чоловіків залишився колишнім – рівно 60 років. Але зміни торкнулися трудового стажу. Так, щоб вийти на пенсію у 2019 році в 60 років, необхідно мати за плечима 26 років трудового стажу. У 2028 році для того, щоб отримати пенсію в 60-річному віці, вам потрібно мати вже 35 років трудового стажу. Під час перехідного періоду до 2028 року розмір необхідного стажу для пенсії в Україні буде щорічно збільшуватися на одиницю. Вийти на пенсію чоловікам можна буде і в 63 роки. У 2019 для цього необхідно мати стаж від 16 років. У 2028 році для виходу на заслужений відпочинок потрібно буде відпрацювати 25-35 років.
      Якщо ж ви маєте трудовий стаж 15 років, то вихід на пенсію як в 2019, так і після 2028 року можливий по досягненню 65-річного віку. Все це відноситься до чоловіків.
  Що стосується жінок, то до них змінене законодавство виявилося більш лояльним. Так, максимальний вік виходу на пенсію тут обмежується 60 роками. Інформація про пенсійний вік в Україні для жінок представлена нижче:

  2019 рік

  59 років

  2020 рік

  59.5 років

  2021 рік

  60 років


      Трудовий стаж, необхідний для виходу на пенсію для жінок, також буде збільшуватися. Пенсійний вік жінок в Україні після 2021 року зупиниться на позначці в 60 років, подальші збільшення поки не плануються.
      У трудовому стажі, крім безпосередньо роботи, буде також враховуватися термін служби в армії, в тому числі й радянської. Також пару років стажу можна додати завдяки декретній відпустці, навчанню на бюджетній формі на стаціонарі, в аспірантурі або магістратурі. Відпустка по догляду за дитиною до моменту введення єдиних соціальних внесків теж дозволить отримати додатковий стаж.
      Хоч пенсійна реформа і змушує людей працювати на кілька років більше, деякі пільги все одно залишилися. Так, розраховувати на достроковий вихід на пенсію можуть такі категорії громадян:

  • Батьки, які виховують більше 5 дітей або дитину, яка має інвалідність. Для жінок є можливість вийти на заслужений відпочинок у віці 50 років, проте необхідно мати за плечима стаж в 15 років. Чоловік же може отримати право на пенсію у віці 55 років за наявності 20-річного стажу.
  • Військові. За військовослужбовцями збережена пільга, згідно з якою на пенсію можна розраховувати після 25 років служби. На ту ж саму привілегію можуть розраховувати співробітники МВС і МНС.
  • Шахтарі. Люди, що працюють в небезпечних для здоров'я і життя умовах, можуть вийти на пенсію після 25 років трудового стажу. Окрім шахтарів, достроково вийти на пенсію можуть представники професій зі списків 1 та 2.
  • Учасники бойових дій. До цієї групи належать, наприклад, люди, що служили в Афганістані за часів СРСР. Вони можуть вийти на пенсію у віці 55 років, проте потрібно мати 25-річний трудовий стаж.

  Розмір пенсії

      Окрім питання про вік виходу на пенсію, людей не менше цікавить і фінансова складова. Так, розмір мінімальної пенсії в 2019 році становить тисяча п'ятсот шістьдесят чотири гривні. Вона була збільшена 1 липня 2019 року на 67 гривень. Стаж 15 років гарантує мінімальний розмір пенсії, а за кожен рік понад цього стажу людина буде отримувати надбавку. Вийти на пенсію після реформи, маючи такий стаж, можна буде тільки в віці 65 років. Мінімальна пенсія також була переглянута і для деяких категорій громадян. Так, тепер шахтарі на пенсії будуть отримувати мінімум 4356 гривень. Зміни торкнулися і пенсіонерів, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС. 1 категорія "чорнобильців" отримає надбавку в 400 гривень, друга – в 357, а мінімальна пенсія 3 категорії постраждалих збільшиться на 315 гривень.

  Розраховується сума пенсії за спеціальною формою:

       Пенсія = Розмір середньої ЗП по країні * Індивідуальний коефіцієнт ЗП * коефіцієнт трудового стажу
       Середня ЗП береться за 3 роки до того, як людина виходить на пенсію. Індивідуальний коефіцієнт розраховується як відношення доходу людини до середньої заробітної плати, з якої сплачувалися внески в ПФ. Коефіцієнт стажу – тривалість робочого стажу на одиницю оцінки одного року стажу.

       Якщо ж людина досягла пенсійного віку, але не має необхідного стажу для нарахування пенсії, то вона може розраховувати на допомогу від держави. Соціальна пенсія в Україні визначається індивідуально. Основний фактор для її розрахунку – доходи членів сім'ї пенсіонера. Чим вони менші, тим на більшу соціальну пенсію може розраховувати людина.
  Якщо ж не вистачає буквально пари років до мінімального стажу, то їх можна докупити. Вартість – 16896 гривень за рік стажу.

  В Украине отменили минимальный пенсионный возраст: что это значит для жителей страны

  Висновки

       Як бачите, пенсійна система зазнала деяких змін. Тепер людям доведеться працювати ще кілька років, щоб отримати можливість піти на заслужений відпочинок. Мінімальна пенсія, хоч і на трохи, але все ж збільшується.

  Подробнее

Последние статьи

Популярные