Sportbank - огляд експерта або як отримати на спорт кредитну карту до 100000 грн

SPORTBANK - гроші прямо зараз

//s3.amazonaws.com/salesdoubler/banner_creatives/banners/71952/original.png?1605533004

    SportBank (СпортБанк) Україна - це інноваційне рішення для сучасних людей, які хочуть легко управляти своїми фінансами і завжди мати банк під рукою. Це новий проект компаній Dyvotech і N1.

    Це сучасний мобільний банк, де немає необхідності відвідуваті відділення та заповнювати Величезну Кількість непотрібних ПАПЕРІВ. Це високотехнологічний банківський продукт, який допомагає вести активний спосіб життя і в той же час контролювати свої фінанси просто, вигідно та швидко.

    Всі Дії з вашими Власними коштами зрозумілі будь-якому клієнту,  доступні у Додатку, який  встановлюється на смартфон.

    Sport Bank (Спорт Банк) надає кешбек 10% від придбання товарів в категорії спорт та здорове харчування. Даний банк розробляє спільні проекти зі спортивними клубами, виробниками спортивного інвентарю або здорового харчування, магазинами спортивного одягу.

     SportBank (СпортБанк) створено для тих українців, які ведуть здоровий спосіб життя та зроболять найбільшу пропозіцію самє для цієї категорії населення. Команда банку розділяє захопленість спортом та здоровим спосібом життя та буде підтримувати розвиток спорту, як на аматорському, так й на професійному рівні.


Переваги для КЛІЄНТІВ

 1.     Банк у Вашому смартфоні - доступність всіх операцій 24/7
 2.     Економія - замовляйте та оформлюйте карту онлайн
 3.     Підтримка розмовляє просто й зрозуміло
 4.     Вигода - безкоштовні Вимоги поповнення та внутрішні перекази
 5.     Прості підказки для управління особистим кабінетом
 6.     Спорткешбек до 10% та ін.

Функції, які Доступні вже зараз:

 •     10% на спорт
 •     Перерахування
 •     Кредитна лінія
 •     Платежі

У Майбутнього планується запустити

 •     Оплату комунальних платежів
 •     Купівлю товарів в розстрочку та оплату частинами SportBank (СпортБанк)
 •     Депозити SportBank (СпортБанк)
 •     Бонусні програми
 •     Оплату з мобільного

Як нараховується спорткешбек в SportBank (СпортБанк)

     Банк повертає десять відсотків від використаних коштів на оплату послуг або товарів в категорії спорт, до якої відносяться: магазини спортивних товарів та одягу, спортклуби, секції, танцювальні групи, боулінг, більярд.
     Спроткешбек нараховується не тільки на власні, а й на кредитні кошти, виплачується один раз на місяць. Ліміт виплати кешбек від 100 до 555 гривень. Якщо ваш кешбек був менше ста гривень, то оплата відкладається до наступного місяця. Суму вашої винагороди можна дізнатіся в Додатку.

Тарифи SportBank (СпортБанк) по кредітці

     Банк «ОКСІ БАНК». Тип пластика - Мастеркард, валюта гривня, срок дії п'ять років. Оформлення, обслуговування та перевипуск не тарифікується. Якщо на Рахунку більше ста грн, то налічується % на Залишок (послугу необходимо активувати у мобільному додатку). Комісія за видачу кредитних коштів 4,9%. За видачу Власних коштів в будь-яких банкоматах до п'яти разів на місяць НЕ таріфікується, від 10 грн, до 50 000 грн в банкоматах ОКСІ банк не таріфікується, понад цієї суми або за кордоном 2% .Коміссія за перекази: Власні кошти від 0% до 0, 75%, за перекази кредитних коштів 4,9%.
     Замовити карту Спортбанк можна онлайн, зараз є точки видачі Спортбанк в таких містах: Київ, Одеса, Ужгород, Хмельницький, Фастів, Львів, Дніпро, Харків, Васильків, Обухів, Ірпінь, Бровари.
     Для Отримання Спорт банк карти, необхідно скачати додаток та вказати свій номер телефону, підтвердити його СМС-ою. Далі сфотографувати документи, заповнити анкету про себе та обрати спосіб  Доставки.

Тарифи на кредитування Рахунку в SportBank (СпортБанк)

     На операції у мобільному додатку, на покупку товарів через Інтернет. Загальний кредитний ліміт в SportBank (СпортБанк) до 100 тисяч гривень. Пільговий період на Sport Bank (Спорт Банк) кредит перший раз до 120 днів, далі до 62 днів. Відсоткова ставка при виконанні умів пільгового ПЕРІОДУ 0,1% річніх, при невиконанні умов або після нього 0,16% в день. При наявності простроченої 0,26% в день.
     На операції з видачі готівки або переказу на іншу карту, операції по безготівкових переказів у SportBank (СпортБанк) онлайн 0,22% в день на поточну заборгованість, 0,32 на прострочену заборгованість, пеня за наявності простроченої 0,32% - налічується на Тіло кредиту.

Умови SportBank (СпортБанк) по кредиту «Спринтер»

     Кредитодавець від SportBank (СпортБанк) МФО «Качай державних закупівель»
Сума кредиту від 500 до 7000 грн. Термін Дії до 30 днів. Процентна ставка від 0,2% до 1% в день, в залежності від кредитної історії клієнта, визначається індивідуально. При простроченні ставка збільшується на 1%. Також SportBank (СпортБанк) спілкується з клієнтами в таких популярних месенджерах як Вайбер та Телеграм.

Головні переваги кредитної картки від sportbank

 • поновлюваний кредитний ліміт до 100 000 грн
 • пільговий період: перший - до 120 днів з 1 календарного дня місяця в якому встановлений кредитний ліміт, далі - до 62 днів
 • перекази з карти на картку інших банків без комісії
 • Кешбек 10% на оплату товарів і послуг в категорії «спорт», який нараховується на власні і кредитні кошти в тому числі
 • безкоштовний випуск та обслуговування карти.

//s3.amazonaws.com/salesdoubler/banner_creatives/banners/71960/original.png?1605533005

 Додаткові переваги

 •  цілодобова підтримка від власного контакт центру Sportbank
 • мобільний цілодобовий доступ до управління рахунками в режимі 24/7 і контроль руху коштів по карті в мобільному додатку sportbank
 • безкоштовна доставка карти кур'єром по Києву, Харкову, Львову, Одесі, Дніпру, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі, Кривому Розі Сумах, Кропивницькому, Черкасах, Тернополі, Миколаєві, Чернігові, Полтаві, Чернівцях, Івано- Франківську, Рівне, Луцьк.
 • чітка сфокусованість на спортивний напрямок, тобто найактуальніші знижки, кращі акції і програми лояльності для аудиторії захоплених спортом

    Вигідні тарифи на обслуговування картки. Детально з тарифами можна ознайомитися на сайті банку.  Поповнення мобільного без комісії.  Зняття готівки в банкоматах українських банків до 5 раз на місяць без комісії.  Поповнення карти sportbank - безкоштовно.

Часи : Київ, Львів, Дніпро, Харків, Кривий Ріг, Миколаїв, Запоріжжя, Одеса пн-пт 10:00 до 19:00.
            Житомир, Кропивницький, Суми, Хмельницький, Черкаси, Тернопіль, Вінниця пн-сб з 10:00 до 19:00.

Відгуки про SportBank (СпортБанк)

      Банк нещодавно розпочав свою роботу, коментарів про нього ще не так багато, але всже багато позитивних відгуків. Люди вже звикають до нового продукту та його переваг. Якщо ви Вже користувалися послугами СпортБанку і вам є що розповісти, залиште, будь ласка, свій коментар під цією статтею:

<<<Отримати картку у SportBank>>>Если Вас не заинтересовала предоставленная информация,то рекомендуем ознакомиться с другими предложениями:
Кредит до 100 тыс.грн. Cashberry возьми выгодный кредит под 0% на все случаи жизни Ccloan возьми выгодный кредит под 0% на все случаи жизни
 • Ольга, Киев

  Получила карту сразу без лимита, пользовалась месяц и начислили кредитный лимит 25 тыс, пообещали увеличить, буду пользоваться и стремиться к повышению, спасибо!

 • Алёна

  Привет из Киева! Удобно и всегда под рукой. В доступности все расходы по карте и не надо бегать и тратить время. Мгновенные переводы и лимиты на выплату что говорит о его надёжности. Хочу отметить что карту получить особого ума не надо. Подал заявку, и курьером её доставили прям на дом. Мне дали изначально первую сумму в размере 10 000 грн. Для начала пойдёт, после того как я больше месяца пользовалась ею, мне его добавили до 50 000. На данный момент мне более не требуется. Так как возвращается до 10% в среднем от покупок. Правда из минусов не всегда проводит платежи вовремя, приходится немного ждать. А так я полностью удовлетворена.

 • Зоя, Одесса

  Хороший банк в процессе развития, что не мало важно. Т.к можно пользоваться реферальной программой и получать за это деньги. Документы приняли сразу, за день оформили мне карту. Получила карту и бонус в виде денег за приглашенного друга. Переводы быстрые с карты. Пока все устраивает. Удачи банку!

 • Павел

  Наконец то появилась доставка карт в Сумах. В приложении все легко и интуитивно понятно, сфоткал документы, выбрал когда доставить карту. В назначенный день сотрудник банка позвонил и быстро принес карту. Для ее получения не надо подписывать кучу документов как в других банках, я подписал только одну бумажку, меня сфотографировали с паспортом в руках (как он объяснил, это нужно для того, что бы было видно что карту действительно выдали именно мне) и выдали карту. Дальше тоже все просто, приложение с помощью камеры считывает номер карты, сам устанавливаешь пин код и все, карта активирована. Сотрудник который доставил карту был вежливый, помог сразу активировать карту и ответил на все мои вопросы. Пополнять наличкой лучше через IBOX, там есть отдельный пункт с логотипом SB на оранжевом фоне. Деньги зачисляются моментально и без комиссии. Хоть поддержка мне писала, что без комиссии можно пополнить и через терминалы Привата предварительно авторизовавшись картой Привата, но у меня не получилось, деньги зашли за вычетом комиссии приватовского терминала. А вообще удобно через приложение с других своих карт без комиссии деньги вытягивать. Пока что мне все нравится. Жду рассрочки и G-pay.

 • Сергей

  Как работает банк пока сказать не могу. В целом процесс получения карты быстрый.
  Точки выдачи конечно впечатляет.
  Гарячая линия-респект, быстро отчают (писал в 4 утра), все детально расказали, я б сказал даже написали больше чем я спрашивал, это неожиданно приятно.
  Писал несколько раз, в разное время суток, в основном позно почью, в общем вопросом нет.
  Тарифы немного странные, ну посмотрим по ходу.
  Приложение визуально-приятное

 • Женя - Полтава

  Пользуюсь спорт банком более полу года, доволен полностью всем! Компетентная и адекватная служба поддержки, никаких приколов с блокировкой карты, Моно банк в пролете!!! Однозначно рекомендую!

 • Роман

  Завантажив додаток, зробив фото документів все бистро зручно! Надали ліміт який хотів я всім задоволений.Але є одна річ яку б радив вам доробити, а саме відкрити спеціалізовану точку видачі, як у моно.Бо я отримував картку у Фокстроті, там ужас дівчата які видають їм по барабану це видно зразу,їм це тяжко важко бо це не їхня основна робота.Відкрийте як в моно спеціалізовану точку видачі хоча б одну в кожному місті де буде сидіти саме ваш працівник, я думаю на таку ідею у вашому банку точно гроші є ))

 • Саша из Ровно

  Увидел рекламу спортбанка в интернете, заинтересовался и захотел получить карту. Документы загрузил прога супер, выбрал метод получения на точке выдачи в г. Ровно. На счёт доставки курьером: многим людям и мне в том числе удобнее самому прийти когда я захочу и забрать карту, нежели ждать курьера.

 • Оксана

  Отримала, дякую за вчасну інформацію.

 • Евгений, Николаев

  Есть такое дело! Заказал и оформил с доставкой, без проблем, очень удобно, установил приложение просто и понятно , даже лимит дали хороший такой ;)

 • Наталья

  Мне 32, живу активной и спортивной жизнью, очень нужны кэшбеки на покупки спортивных товаров и питания, сначала закачала приложение, установила на свой смартфон, прошла простую и быструю регистрацию, прямо с телефона сняла всё необходимое, отправила и через 5 мин позвонил оператор, всё проверили и на следующий день доставил молодой и симпатичный курьер красивенькую карту в упаковке, предьявила паспорт, расписалась и активировали всё очень быстро и компортно, правда лимит пока 25000, но обещают скоро поднять. Я довольна, рекомендую!

 • Андрей, Днепр

  Получил, всё норм! Доставка на следующий день с 10 до 14, в 13 курьер прямо домой привёз. Спасибо!

 • Олеся Приходько

  С банками тяжело сейчас в Украине стало, пользуюсь онлайн-банкингом уже год, когда нужно очень быстро деньги и если у знакомых нельзя занять, в основном всё для дела или купить по акции срочно нужную вещь, недавно стиралка полетела, пошла в Comfy, там акция была вот и решила свою проблему сразу + кешбек на карту

Похожие статьи

Последние статьи

Популярные